O mnie

Pomagam solobiznesom oszczędzać czas i ogrnąć chaos dzięki narzędziom

Cześć, jestem Magda Nicgorska, ta z narudo.pl – entuzjastka technologii, project manager, i analityk IT. Wspieram przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów. Moją misją jest pomaganie w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi online i sztucznej inteligencji, abyśmy mogli pracować mądrzej, nie ciężej.

 

Magda Nicgorska

Organizacja i zarządzanie

Wierzę w optymalizację pracy i efektywne zarządzanie, jestem gotowa podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Na tej stronie znajdziesz inspiracje dotyczące organizacji, planowania oraz wykorzystania technologii w biznesie. Razem możemy ogarnąć wszystko i osiągnąć sukces!

Narzędzia

Zapraszam Cię do odkrywania razem ze mną tajników efektywnego zarządzania projektem, wykorzystywania narzędzi AI i rozwijania swojego biznesu. Jeśli zależy Ci na pracowaniu sprytnie, a jednocześnie skutecznie – jesteś we właściwym miejscu. Razem ogarniemy to!

media społecznościowe

PONAJ NARZĘDZIA AI I ZOBACZ JAK MOGĄ POMÓC ROZWIJAĆ BIZNES

Pobierz  pakiet startowy AI dla twórców internetowych i małych biznesów. i już dziś zacznij wykorzystywać AI w swoim biznesie.

Mój newsletter to źródło cennych wskazówek i informacji o narzędziach, sztucznej inteligencji oraz organizacji i planowaniu w biznesie online.

Zapisując się na niego, dołączysz do grona zadowolonych odbiorców, którzy regularnie otrzymują ode mnie wartościowe wiadomości prosto do swojej skrzynki mailowej. Nie przegap tej szansy i zapisz się już dziś!

Sztuczna inteligencja w biznesie on-line - bezpłatny ebook