Cześć!

Jestem Magda Nicgorska a to jest Ruda Strona Zarządzania

Piszę o zarządzaniu projektami. Znajdziesz tu treści o zarządzaniu projektami, organizacji, planowaniu, zarządzaniu czasem, pracy zdalnej i wirtualnej asyście. Piszę głównie do początkujących ale sądzę, że i doświadczeni „w boju” znajdą tu wiele przydatnych informacji.

Cześć, jestem Magda i jestem Project Managerem i Analitykiem IT. Pomagam głównie małym i średnim firmom w prowadzeniu projektów. Organizuję pracę, tworzę harmonogramy i zajmuję się wszystkim tym, na co zwykle brakuje czasu. Działam głównie w obszarze IT, ale nie tylko. Na tym blogu dzielę się z początkującymi wiedzą o tym co robię i lubię: zarządzaniu czasem, organizacji, planowaniu i zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem żoną, mamą trzylatki, piszę, rysuję i mam pieska rasy corgi, który robi lepsze zasięgi w social mediach niż ja sama 🙂

Ruda Strona Zarządzania powstała jako miejsce na dzielenie się wiedzą o zarządzaniu projektami, zarządzaniu zespołami, organizacji i planowaniu. Znajdziesz tutaj także wskazówki na temat pracy zdalnej, komunikacji,  biznesu online oraz wirtualnej asysty. 

„Zamieniam problemy na rozwiązania!”

Cieszę się, że jesteś!

Tworzę miejsce gdzie jest mnóstwo użytecznej wiedzy dla osób zainteresowanych tematyką zarządzania, zwłaszcza dla początkujących! Znajdziesz tu między innymi treści o:

  • Zarządzaniu projektami
  • Zarządzaniu zespołami
  • Narzędziach
  • Pracy zdalnej
  • Organizacji i planowaniu
Zarządzanie projektami - narudo.pl Magda Nicgorska

Dołącz do grupy na FB i wymieniaj doświadczenia