Cześć, jestem Magda!

A TO JEST RUDA STRONA ZARZĄDZANIA

Cześć, jestem Magda i jestem Project Managerem i Analitykiem IT. Pomagam głównie małym i średnim firmom w prowadzeniu projektów. Organizuję pracę, tworzę harmonogramy i zajmuję się wszystkim tym, na co zwykle brakuje czasu. Działam głównie w obszarze IT, ale nie tylko. Na tym blogu dzielę się z początkującymi wiedzą o tym co robię i lubię: zarządzaniu czasem, organizacji, planowaniu i zarządzaniu projektami.

Prywatnie jestem żoną, mamą trzylatki, piszę, rysuję i mam pieska rasy corgi, który robi lepsze zasięgi w social mediach niż ja sama 🙂

Ruda Strona Zarządzania powstała jako miejsce na dzielenie się wiedzą o zarządzaniu projektami, zarządzaniu zespołami, organizacji i planowaniu. Znajdziesz tutaj także wskazówki na temat pracy zdalnej, komunikacji,  biznesu online oraz wirtualnej asysty. 

Zarządzanie projektami - narudo.pl Magda Nicgorska

„Zamieniam problemy na rozwiązania!”

Cieszę się, że jesteś!

Tworzę miejsce gdzie jest mnóstwo użytecznej wiedzy dla osób zainteresowanych tematyką zarządzania, zwłaszcza dla początkujących! Znajdziesz tu między innymi treści o:

  • Zarządzaniu projektami
  • Zarządzaniu zespołami
  • Narzędziach
  • Pracy zdalnej
  • Organizacji i planowaniu

To nie wszystko…

Poznaj e-book „Wprowadzenie do zarządzania dla wirtualnych asystentek”

OD WIRTUALNEJ ASYSTENTKI DO PROJECT MANAGERA

ebook wprowadzenie do zarządzania dla wirtualnych asystentek - od wirtualnej asystentki do project managera

O PORADNIKU

Jest to e-book po brzegi upchany przykładami i wskazówkami. Naszym celem było stworzenie takiej treści, która pomoże Ci zapoznać się z podstawami zarządzania w prosty, a jednocześnie wyczerpujący sposób. Nie zabrakło też wypowiedzi ekspertek, które przedstawiły swoje doświadczenia.

DLA KOGO JEST PORADNIK?

Poradnik jest dla Ciebie jeśi chcesz zacząć pracoać jako wirtualny project manager. A może już to robisz i chciałabyś uporządkować sobie wiedzę z zakresu zarządzania? To też książka dla Ciebie.

Jeśli planujesz w przyszłości stworzyć agencję wirtualnych asystentek i chcesz nauczyć się zarządzania zespołem – o tym też przeczytasz w naszym poradniku.

Zarządzanie projektami - narudo.pl Magda Nicgorska

Dołącz do grupy na FB i wymieniaj doświadczenia