Cześć!

Jestem Magda Nicgorska a to jest Ruda Strona Zarządzania

Piszę o zarządzaniu projektami. Znajdziesz tu treści o zarządzaniu projektami, organizacji, planowaniu, zarządzaniu czasem, pracy zdalnej i wirtualnej asyście. Piszę głównie do początkujących ale sądzę, że i doświadczeni „w boju” znajdą tu wiele przydatnych informacji.

Cześć, jestem Magda i jestem Project Managerem i Analitykiem IT. Pomagam głównie małym i średnim firmom w prowadzeniu projektów. Organizuję pracę, tworzę harmonogramy i zajmuję się wszystkim tym, na co zwykle brakuje czasu. Działam głównie w obszarze IT, ale nie tylko. Na tym blogu dzielę się z początkującymi wiedzą o tym co robię i lubię: zarządzaniu czasem, organizacji, planowaniu i zarządzaniu projektami. Prywatnie jestem żoną, mamą trzylatki, piszę, rysuję i mam pieska rasy corgi, który robi lepsze zasięgi w social mediach niż ja sama 🙂

Ruda Strona Zarządzania powstała jako miejsce na dzielenie się wiedzą o zarządzaniu projektami, zarządzaniu zespołami, organizacji i planowaniu. Znajdziesz tutaj także wskazówki na temat pracy zdalnej, komunikacji,  biznesu online oraz wirtualnej asysty. 

„Zamieniam problemy na rozwiązania!”

Tworzę miejsce gdzie jest mnóstwo użytecznej wiedzy dla osób zainteresowanych tematyką zarządzania, zwłaszcza dla początkujących! Znajdziesz tu treści o zarządzaniu projektami, organizacji, planowaniu, zarządzaniu czasem, pracy zdalnej i wirtualnej asyście. Piszę głównie do początkujących ale sądzę, że i doświadczeni „w boju” znajdą tu wiele przydatnych informacji.

newsletter o zarządzaniu

ARTYKUŁY O ZARZĄDZANIU

newsletter o zarządzaniu

NARZĘDZIA DO ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

newsletter o zarządzaniu

DARMOWY NEWSLETTER O ZARZĄDZANIU

newsletter o zarządzaniu

SKLEP Z PRODUKTAMI DLA PROJECT MANAGERÓW

Co miesiąc specjalnie wyselekcjonowane treści dla Project Managerów zupełnie za darmo!

Dołącz do newslettera o zarządzaniu dla project managerów i odbierz prezenty! Aby pobrać swój egzemplarz „Jak zrobić harmonogram projektu w 7 krokach” podaj swój email. Następnie sprawdź swoją skrzynkę (czasem wiadomość wpada do folderu oferty lub SPAM). Otrzymasz dwie wiadomości zwrotne. Najpierw zostaniesz poproszony o potwierdzenie dołączenia do listy a kiedy to zrobisz otrzymasz drugą wiadomość z linkiem do pobrania ebooka.

.