Najprostszy e-book o chatGPT

Chcesz w końcu usprawnić swój biznes i znaleźć czas na to co ważne?

Już dziś wykorzystaj potencjał AI w swoim biznesie! Zobacz jak łatwo możesz  to zrobić dzięki przewodnikowi „ChatGPT w jedno popołudnie”. To Twoja szansa, aby oszczędzać czas, zwiększać efektywność i wyróżnić się na rynku, wykorzystując narzędzia, które już teraz kształtują przyszłość. Przyspiesz codzienne, nudne czynności, zyskaj wsparcie w tworzeniu treści i generowaniu pomysłów. Zobacz co ChatGPT może zrobić dla Ciebie! 

Sztuczna inteligencja w biznesie on-line - bezpłatny ebook

Zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

Odkryj, jak ChatGPT może rozwinąć twój biznes

Nawet jeśli dzisiaj nie wiesz co to chatGPT…

…nauczę Cię używać go w Twoim biznesie do:

Redagowania i generowania tekstów

Tworzenia treści kreatywnych

Burzy mózgów

Tłumaczeń tekstów

streszczeń i Podsumowań tekstów i dokumentów

tworzenia planów publikacji (artykułów, wpisów na social media)

odpowiadania na pytania

analizowania problemów i dokumentów

rozwiązywania problemów

dlaczego warto korzystać z chatGPT?

Sztuczna inteligencja to nie tylko przyszłość, ale i teraźniejszość biznesu. Poznaj, jak łatwo możesz ją zintegrować w swojej działalności, nawet bez głębokiej wiedzy technicznej.

Oszczędność czasu

Wykorzystanie ChatGPT pozwala na błyskawiczne generowanie odpowiedzi i rozwiązywanie problemów, i automatyzację rutynowych zadań. Dzięki temu możesz skupić się na bardziej złożonych i wartościowych projektach, maksymalizując wykorzystanie dostępnego czasu.

Redukcja kosztów

Dzięki wykorzystaniu AI do  generowania treści czy zarządzania danymi, możesz ograniczyć wydatki i zainwestować oszczędności w rozwój firmy.

Wzrost produktywności

ChatGPT pomaga zwiększyć produktywność, umożliwiając szybsze i bardziej efektywne wykonywanie zadań, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki i wyższe przychody

Co zyskasz dzięki e-bookowi?

Poznasz jak maksymalizować korzyści z użycia ChatGPT nawet w darmowej wersji, oszczędzając czas i zwiększając efektywność swojego biznesu. E-book dostarcza praktycznych porad, jak zacząć korzystać z AI od razu po przeczytaniu.

zrozumiesz jak wykorzystać ai w biznesie

Pokazuję do czego możesz wykorzystać narzędzia AI (nie tylko ChatGPT) by rozwijać swój biznes. Zrozumiesz ze mną jak technologia może być Twoim partnerem.

Dowiesz się jak oszczędzać czas z Chatgpt

Na przykładach zobaczysz, które zadania możesz przyspieszyć. Sam zobaczysz w czym najlepiej sprawdzi się ChatGPT w Twoim biznesie.

nauczysz się jak generować wartościowe treści

To coś więcej niż zbiór gotowych poleceń. Pokazuję Ci schemat tworzenia poleceń do ChatGPT, dzięki któremu jego odpowiedzi będą dobrej jakości.

Przystępne dla każdego, nawet dla „nietechnicznych”

Nie używam trudnych technicznych zwrotów. Wszystko napisane jest prostym językiem, bez zbędnego lania wody.

szybkie wdrożenie

Książka napisana jest tak, by jeszcze w trakcie czytania można było zacząć pracę z ChatGPT. Wszystko od podstaw – zaczynamy od strony logowania.

Niski koszt, wysoka wartość

Większość przykładów z tego e-booka można powtórzyć na bezpłatnej wersji ChatGPT. Dzięki temu nauczysz się narzędzia bez konieczności  inwestycji w subskrypcję.

Co znajdziesz w środku

Przejrzysty przewodnik po świecie sztucznej inteligencji i ChatGPT, który jest dostosowany nawet dla kompletnych nowicjuszy. Znajdziesz tu zarówno teoretyczne podstawy, jak i konkretne, praktyczne zastosowania.

Spis treści

Rozdział 1. Wprowadzenie do sztucznej inteligencji

 • Co to jest sztuczna inteligencja
 • Zastosowanie sztucznej inteligencji

Rozdział 2. Co to jest ChatGPT? 

 • Przykłady zastosowania ChatGPT w biznesie
 • Przykłady zastosowania ChatGPT w życiu prywatnym
 • Ograniczenia ChatGPT

Rozdział 3. Jak używać ChatGPT?

 • Dostęp do ChatGPT
 • ChatGPT płatny czy darmowy?
 • Prompty, czyli polecenia do ChatGPT
 • Gdy “coś” nie działa

Rozdział 4. PROMPTY – ściągawka

 • Infografika
 • Przykładowe prompty

Rozdział 5. Jak oszczędzać czas z ChatGPT? 

 • Sposoby na oszczędzanie czasu z ChatGPT
  To już wszystko! Co dalej?

rozdziałów

Stron

bonusy

W tym e-booku znajdziesz odpowiedzi na pytania:

 1. Wprowadzenie do sztucznej inteligencji
 2. Co to jest ChatGPT?
 3. Jak używać ChatGPT?
 4. PROMPTY – ściągawka
 5. Jak oszczędzać czas z ChatGPT?

Tylko teraz kupisz ebook w rewelacyjnej cenie!

39zł

Udowodnię Ci, że sztuczna inteligencja nie musi być przerażająca. Ten e-book to więcej niż zwykły zbiór gotowych komend. Wyjaśniam, jak skutecznie komunikować się z ChatGPT, by wyciągnąć z niego maksimum korzyści. Nawet jeśli jeszcze nie wiesz, co to ChatGPT. Bez zbędnego lania wody i bez niepotrzebnych technikaliów! W tym e-booku znajdziesz odpowiedzi na pytania:

Co to jest ChatGPT?

Poznasz najpopularniejsze zastosowania czata w życiu prywatnym i biznesie.

Jak używać ChatGPT?

Dowiesz się czym są prompty i jak ich używać. Pokażę Ci jak pracować z czatem, by uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Jak oszczędzać czas z ChatGPT?

I wreszcie, gdzie ta cała oszczędność czasu i czym się tak wszyscy zachwycają?

To nie wszystko!

Bonus 1

Ściągawka z promptów w wersji do druku

Ściągawka z promptów to schemat budowania skutecznych poleceń do ChatGPT na przystępnej infografice oraz zbiór ponad 60 promptów do wykorzystania podzielonych na różne kategorie.

bonus 2

Lista ponad 100 narzędzi AI do różnych zastosowań

Poznaj różnorodne narzędzia wspierane sztuczną inteligencją. Zobacz programy do tworzenia wideo i animacji, nagrań audio, głosów lektorów, generowania grafiki i wiele, wiele innych.

dla kogo jest „ChatGPT w JEDNO POPOŁUDNIE”?

To e-book zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą wejść w świat AI bez zbędnych komplikacji.

dla freelancerów, przedsiębiorców prowadzących małe biznesy

Dla przedsiębiorców: małych i średnich, chcących usprawnić swoje procesy. Dla tych, którzy cenią swój czas. Dla freelancerów i  niezależnych profesjonalistów. Dla wszystkich poszukujących sposobów na efektywniejszą pracę.

dla początkujących i nietechnicznych!

Dla tych, którzy myślą, że nie mają czasu na naukę nowych rzeczy oraz dla tych, którzy boją się wydawać dużo pieniędzy na naukę rozwiązań, których nie są pewni.

Nie daj się obawom!

Masz wątpliwości w związku z nowoczesnymi technologiami? Mój e-book pokazuje, że AI jest dostępna i przyjazna dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

AI nie jest JEST DLA KAŻDEGO…

Nie musisz być ekspertem od technologii, aby wykorzystać ChatGPT. Nie musisz też być wielkim korpo żeby korzystać z AI. W prosty sposób pokazuję jak komunikować się z czatem by osiągać jak najlepsze rezultaty.

ChatGPT JEST DROGI…

A gdybym powiedziała Ci, że to nic nie kosztuje? Próg wejścia jest niski. Zaczniemy od darmowej wersji ChatGPT. Pokażę Ci jak wycisnąć z niej jak najwięcej! Zobaczysz, jak może pomóc w Twoim biznesie. 

Nie mam czasu na naukę nowych rzeczy…

I właśnie dlatego powinnaś/powinieneś się uczyć nowych rzeczy. ChatGPT pomoże Ci odzyskać co najmniej kilka godzin tygodniowo, które przeznaczysz na co tylko chcesz. Brzmi nieźle prawda? No chyba, że wolisz tyrać…

NIE STAĆ mnie na naukę AI

A stać Cię na to by tracić czas? Zobacz, ten e-book to tylko 47zł. Ile kosztuje godzina Twojej pracy? Ile zyskasz oszczędzając godzinę tygodniowo? A ile zyskasz odzyskując 5 godzin?

Jestem Magda Nicgorska i pokażę Ci, że sztuczna inteligencja jest dla każdego!

Na co dzień wspieram małe biznesy w organizacji pracy, prowadzeniu projektów, usprawnianiu procesów i wdrażaniu narzędzi. 

Na narudo piszę o narzędziach on-line, sztucznej inteligencji, organizacji, planowaniu, zarządzaniu czasem i pracy zdalnej. W skrócie – o wszystkim, co pomaga freelancerom, twórcom internetowym i małym firmom w rozwoju.

Zapraszam Cię do odkrywania razem ze mną tajników efektywnego wykorzystywania narzędzi AI i rozwijania swojego biznesu. Jeśli zależy Ci, by pracować sprytnie, a jednocześnie skutecznie – jesteś we właściwym miejscu!

Magda Nicgorska

Oni już mi zaufali!

Na co dzień zajmuję się projektowaniem stron internetowych, które zwiększają szanse mniejszych i większych biznesów na przebicie się w Internecie i skuteczną sprzedaż. Dotychczas korzystałam z ChataGPT głównie podczas pracy nad własnym biznesem — pomysły na materiały do social mediów, artykułów na bloga, generowanie wstępnych konspektów, by zestawić je z moimi pomysłami, to główne zadania, jakie zlecałam czatowi. Oprócz tego czasem wspomagam się nim by ustalić, jakie problemy mogą mieć różne grupy docelowe, by uskutecznić komunikację projektowanej strony WWW.
Ebook od narudo.pl uporządkował moją wiedzę, ale też zainspirował mnie do tego, by kreatywnie szukać innych sposobów upraszczania własnej pracy. Jeśli zechcę, mogę z czatem przeprowadzić burzę mózgów, ale wiem też kiedy Chat zmyśla, byle tylko jakoś odpowiedzieć na moje pytanie.
Schemat tworzenia poleceń dla ChataGPT przyczepię sobie nad biurkiem, by móc na niego zerkać w dowolnej chwili i pamiętać o każdym elemencie dobrego prompta — to świetne narzędzie! Jestem nim zachwycona!
Sztuczna inteligencja to nasza przyszłość, a już dziś to świetny partner w biznesie. Serdecznie polecam ebooka Magdy wszystkim osobom, które chciałyby wyciągać z pracy z ChatemGPT więcej wartościowych treści, poprawić jakość swojej pracy, stać się kreatywniejsze a zaoszczędzony czas na żmudnej pracy przeznaczyć np. na szybszy rozwój własnej firmy.
Moim zdaniem ebook jest napisany prostym językiem, Magda tłumaczy wszystko od ogółu do szczegółu, a więc przystępnie nawet dla laików i osób nietechnicznych.

Gabriela Kurowska infoblogerka.pl 

Do tej pory Chat GPT towarzyszył mi rzadko i zawsze intuicyjnie przez co nie byłam zadowolona z efektów. Okazuje się jednak, że wystarczy się dobrze przygotować, wiedzieć jak z nim „rozmawiać”, a wyniki mogą być zaskakujące. Dzięki wiedzy zawartej w e-booku świadomie korzystam z Chata GPT i moja codzienna praca stała się łatwiejsza i szybsza!
Autorka prowadzi czytelnika za rękę i krok po kroku omawia wszystkie możliwości, podając przykłady i potwierdzając je screenami. Gdybym przy pierwszych próbach używania Chata GPT trafiła na ten przewodnik uniknęłabym wielu błędów i na pewno nie zniechęciłabym się porzucając go na wiele miesięcy.
 „ChatGPT w jedno popołudnie” to kompleksowy podręcznik, który pomaga zrozumieć działanie tego narzędzia i pokazuje jak korzystać z niego w życiu prywatnym i zawodowym. Szkoda, że przeczytałam go dopiero teraz, bo tak jak Magda napisała na pierwszych stronach jest to ebook „dla absolutnie początkujących”. Zdecydowanie oszczędziłby mi czasu w ostatnich miesiącach kiedy czytałam mnóstwo artykułów, postów na ig czy mini ebooków żeby nauczyć się wprowadzić to narzędzie do swojej pracy. Tutaj mamy prostą teorię, dla tych co chcą wiedzieć co to tak w ogóle jest i jak można go używać. Pozwala uporządkować sobie wiedzę i mieć wszystko w jednym miejscu. No i jest też część praktyczna, idealna dla tych co, tak jak ja, już zaczęli sami kombinować, ale niekoniecznie są zadowoleni z Chatu. Dla mnie bardzo pomocne są tabelki z gotowymi promptami i konkretne przykłady na to jak mogę zaoszczędzić czas dzięki temu narzędziu. Zaczęłam już wdrażać rady z tego podręcznika i dostaję od Czatu lepsze odpowiedzi na moje zapytania, a wcześniej wkurzałam się, że to strata czasu, bo tyle to ja sama sobie mogę napisać, czy coś sprawdzić. 😅
Na pewno polecam podręcznik od Narudo osobom totalnie początkującym i tym co już działają, ale nie są zadowoleni z pomocy jaką im daje Chat GPT. 😉

Milena Zabielska

E-book, to znakomite źródło wiedzy dla każdego, kto chciałby wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w prowadzeniu własnego biznesu. Skierowany jest zarówno do osób początkujących, jak i tych, którzy uważają się za „nietechnicznych” i obawiają się, że nie poradzą sobie z AI.

E-book zawiera konkretne przykłady zastosowania ChatGPT. Magda nie pomija także ograniczeń i wyzwań związanych z AI, oferując praktyczne porady dotyczące radzenia sobie z potencjalnymi problemami.

Polecam zakup, aby zacząć działać z sztuczną inteligencją, ponieważ jest to doskonały przewodnik po świecie AI, który ujawnia prawdę i zachęca do kreatywnego wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy.

Karolina | wizualnie.inaczej

„ChatGPT w jedno popołudnie. Już dziś zacznij używać AI w swoim biznesie” to więcej niż przewodnik po narzędziu, które w ostatnim czasie fascynuje chyba każdego użytkownika Internetu. To ebook, dzięki któremu początkujący dowiedzą się, jak – krok po kroku – pracować z ChatemGPT, a bardziej zaawansowani poszerzą i uporządkują dotychczasową wiedzę, aby korzystać ze sztucznej inteligencji bardziej świadomie.

Autorka nie tylko przedstawia teoretyczne podstawy działania narzędzia, ale także dostarcza liczne praktyczne przykłady, dzięki czemu czytelnik z chęcią od razu wdraża sugestie do swoich „rozmów z Chatem”, a te stają się bardziej merytoryczne. Na ogromny plus również forma graficzna i przejrzystość – aż chce się czytać!

Bez względu na to, czy chcesz nauczyć się nowego języka, wykorzystać narzędzie w pracy, czy zaplanować krótki city break, znajdziesz w tym ebooku wartościowe wskazówki i inspiracje. Bardzo polecam!   

– Ewelina Węgrzyn

Autorka prezentuje treści w przystępny sposób, krok po kroku wyjaśniając, jak korzystać z AI w postaci ChatGPT. Podkreśla różnorodne zastosowania tej technologii zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym, co jest bardzo pomocne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tą technologią. Dodatkowo, uwzględniając potencjalne ograniczenia AI, daje czytelnikom pełny obraz jego możliwości. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się to być cenne źródło wiedzy dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać ChatGPT a jeszcze nie mieli okazji by go poznać.

Ania Srokosz

Bardzo fajna opcja dla osób, które są początkujące w temacie i nie miały wcześniej do czynienia z Chatem. Osoby korzystające mogą wzbogacić swoją wiedzę np. o przydatne komendy.

– Agnieszka A.

Miałam okazję już wcześniej korzystać z ChatuGPT, jednak lektura e-booka Magdy pokazała mi o wiele więcej możliwości tego narzędzia. 

Największą wartością tego e-booka są bardzo konkretne przykłady. Autorka podaje problemy, które następnie pokazuje jak rozwiązać z pomocą konkretnych zapytań.

Dodatkowo akapity przeplatane są przydatnymi wskazówkami i ciekawostkami. Np nigdy nie wpadłabym na to, żeby zapytać czat, czy zrozumiał o co mi chodzi lub poprosić go o pomoc w wypunktowaniu rzeczy, o które mogę go zapytać. 🙂

Podsumowując ebook jest świetną bazą do rozpoczęcia rozmów z ChatemGPT. 🙂

 @gagata.design,

przekonałaś mnie! chcę e-book!

Przedstawiam Ci e-booka dla absolutnie początkujących. Jest on doskonały również dla tych, którzy uważają się za “nietechnicznych” i obawiają się, że nie poradzą sobie ze sztuczną inteligencją.

Nadal się zastanawiasz?

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Rozwiewam wszystkie wątpliwości. Dzięki temu możesz podejmować decyzje na podstawie kompleksowej wiedzy, nie domysłów.

Czy potrzebuję technicznej wiedzy?

Nie, wszystko jest wyjaśnione krok po kroku. Prostym językiem, z przykładami, bez technicznych zwrotów. Nie musisz być „techniczna” czy „techniczny” by zacząć korzystać z tego poradnika.

Czy AI jest kosztowne?

Nie, większość zastosowań ChatGPT opisanych w książce można realizować na dostępnej za darmo wersji ChatGPT. Dopiero jak Ci się spodoba i uznasz, że płatne funkcje Ci się przydadzą możesz zainwestować w subskrypcję.

Czy ChatGPT naprawdę może mi pomóc?

Zdecydowanie tak. W e-booku pokazuję Ci konkretnie jak wykorzystać czat do redagowania treści, pracy kreatywnej, planowania, burzy mózgów i wielu innych zastosowań.

Czy naprawdę nauczę się Chatgpt w jedno popołudnie?

Jeśli tylko obiecassz, że przyłożysz się do roboty ja obiecam Ci, że w jedno popołudnie zaczniesz pracować z ChatemGPT. A każdy następny dzień przyniesie Ci nowe korzyści. Najtrudniej jest zacząć. Gdy już zrozumiesz „z czym to się je” sam/sama zaczniesz wymyślać nowe zastosowania czata w swojej pracy.

Czy korzystanie z AI to oszukiwanie?

Musisz nauczyć się korzystać z narzędzi tak, by zachować autentyczność. W e-booku piszę też o ryzykach związanych ze sztuczną inteligencją po to, żebyś korzystał/korzystała z niej świadomie.