Zaznacz stronę

RUDA STRONA ZARZĄDZANIA

Cześć, jestem
Magda Nicgorska!

Od zawsze pasjonuje mnie organizowanie, planowanie, zmienianie. Na tej stronie dzielę się wiedzą, pomysłami i rozwiązaniami z dziedziny zarządzania projektami, zarządzania czasem i analizy biznesowej. 

Najnowsze

Narzędzia przydatne w prowadzeniu bloga

Narzędzia przydatne w prowadzeniu bloga

Prowadzenie bloga to dosyć żmudna praca, zwłaszcza jeśli zamierzamy robić to regularnie i liczymy w przyszłości na jakiś dochód z tego tytułu. Po początkowym entuzjazmie rzeczywistość szybko okazuje się brutalna – blog wymaga więcej pracy niż sądziliśmy. Jeśli chcemy, żeby grono naszych czytelników składało się nie tylko z naszej rodziny i znajomych musimy w bloga włożyć naprawdę sporo pracy. Jakby tego było mało regularnie pojawiają się głosy wieszczące upadek blogów na rzecz innych mediów. Czy narzędzia do prowadzenia bloga mogą nam pomóc?

Zarządzanie dla wirtualnych asystentek

Razem z Elą Zielińską z portalu asystentkalevelmaster.pl przygotowujemy specjalny poradnik dla wirtualnych asystentek o podstawwach zarządzania projektami i zespołami.

Najpopularniejsze

Bezpłatne narzędzia d zarządzania projektami - Twój Zdalny Project Manager Magdalena Nicgorska

Przegląd narzędzi do zarządzania projektami

Przychodzi taka pora, gdy kartka papieru nie wystarcza do zapanowania nad bieżącymi zadaniami. Jeśli czytasz ten wpis to znaczy, że nie trzeba Cię przekonywać do korzyści płynących z korzystania z narzędzi wspierających planowanie i zarządzanie projektami. Wybór właściwego narzędzia jest trudny i rzutuje na jakość pracy naszej i całego zespołu. Poznaj wybrane narzędzia do zarządzania projektami i zdecyduj, które będzie najlepsze dla Ciebie!

Zwinne i tradycyjne zarządzanie projektami

Wyboru odpowiedniej dla naszego projektu metodyki należy dokonywać wyjątkowo rozważnie. Często wymusza ją życie (a raczej kontrakt między klientem i dostawcą). Czasem wymuszają ją przepisy prawa, które nakładają np. wymóg ogromu dokumentacji.

Jak zrobić harmonogram projektu w krokach - darmowy poradnik

Pin It on Pinterest