WYZWANIE #PLANOWANIE2021

Dawno mnie tu nie było, a to dlatego, że pracowałam nad małą niespodzianką na koniec roku. Rok 2020 jaki był, każdy wie. Z kim bym nie rozmawiała, w końcu pada zdanie „Oby 2021 był lepszy”. Pora więc zapomnieć o tym, co było i zacząć myśleć o tym, na co mamy wpływ, czyli o nowym roku.

ZAPOMINAMY O 2020 

Przygotowałam specjalne wyzwanie, z którym zaplanujemy cele zawodowe na 2021 rok!

Chcesz założyć firmę, zbudować imperium, utworzyć własny zespół, nauczyć się nowego języka albo zmienić pracę lub branżę? Może chcesz swoją działalność przenieść do Internetu, wprowadzić nowe usługi np. związane z prowadzeniem projektów albo masz jeszcze inny pomysł na rozwój?

Wszystko dobrze, tylko zabierasz się za to niczym pies do jeża? Pora to zmienić. Zarządzanie projektami to moja praca. Dzisiaj Tobie proponuję podejść do planowania celów właśnie jak do projektu – zaplanuj, rozpisz na zadania i zrealizuj!

BIORĘ UDZIAŁ

PLANUJEMY CELE ZAWODOWE NA 2021

Co to będzie?Przez kilka dni będziesz otrzymywać serię wiadomości, ze wskazówkami, które pomogą Ci zaplanować i zrealizować cele w 2021 roku!

Co Cię czeka w ramach #planowanie2021 ?

Dzień 1 – Jak zacząć działać i wybrać cele do realizacji?

Dzień 2 – Jaki powinien być dobry cel?3️⃣

Dzień 3 – Jak utrzymać motywację?

To jeszcze nie wszystko! Pozostajemy w kontakcie, w ramach drugiej części wyzwania przez cały rok, raz w miesiącu będę do Ciebie pisać i pytać jak Ci idzie.

BIORĘ UDZIAŁ