Bardzo lubię wspierać ciekawe i słuszne inicjatywy a taką jest właśnie Tydzień Programisty zorganizowany przez CODE:ME. Dlatego z przyjemnością pochwalę się, że nardu.pl jest community partnerem tego wydarzenia 🙂 Zapraszamy nie tylko programistów!

Tydzień Programisty is coming…

Branża IT rozwija się nieprzerwanie od kilku lat, nowoczesne technologie są już obecne w naszym życiu, a przyszłość budowana jest właśnie na ich rozwoju. Początek września to czas na świętowanie w branży, ponieważ 9 września obchodzimy dzień testera, a w 256 dzień roku, czyli 12 lub 13 września – dzień programisty. Fundacja CODE:ME już od czterech lat łączy oba święta i organizuje Tydzień Programisty – wielkie święto całej branży IT.

Na czym polega to świętowanie? “ W CODE:ME naszą misją jest dzielenie się wiedzą. Uwielbiamy to robić i śledząc zadowolenie naszych absolwentów – robimy to dobrze. Ogromną radość sprawia nam motywowanie i inspirowanie innych do działania, a także tworzyć przestrzeni do wymiany doświadczeń i po prostu rozmów. Wybraliśmy świętowanie na nasz ulubiony sposób, czyli organizując warsztaty, i webinary. Cały tydzień spotkań i rozmów o IT – nie mogliśmy wymyślić tego lepiej! 😉 “ – mówi Karolina Best koordynatorka Tygodnia Programisty.

Hybrydowa formuła wydarzenia sprawia, że można być częścią Tygodnia Programisty z każdego zakątka na świecie, a jeśli brakuje nam spotkań z trenerami na żywo to w 6 miastach Polski: w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie będą odbywały się stacjonarne warsztaty. Jak co roku harmonogram wydarzenia zaskakuje różnorodnością, jednak nie brakuje tematów,  które sprawdziły się podczas poprzednich edycji.

Tydzień Programisty startuje 6 września, a koniec odbędzie się w Dzień Programisty – 13 września. Na zakończenie organizatorzy przygotowali  kolejną odsłonę konferencji Hello IT -> Hello Remote, podczas której odbędzie się debata: praca zdalna a praca zespołowa.

Pełny harmonogram wydarzenia oraz lista prelegentów dostępna na stronie: https://tydzienprogramisty.pl