Czy można samodzielnie nauczyć się ogarniać zespół i projekt? Oczywiście, że tak. Praktyka czyni mistrza. Prędzej czy później, ucząc się na własnych błędach, dowiesz się jak planować projekt, jak zarządzać zespołem, jak delegować zadania.  Podobnie jak ja uczyłam się, gdy zaczynałam swoją pracę jako project manager w IT. I nie ukrywam, że brakowało mi kogoś, kto mnie poprowadzi, podpowie i usystematyzuje moją wiedzę. I dziś w tej roli ja przychodzę do Ciebie.  

Chcę Ci pokazać, jak ogarniać projekt i zespół. Bo skoro jesteś tutaj, na liście osób, które pobrały pierwszy rozdział mojego poradnika “Wprowadzenie do zarządzania. Jak zbudować pierwszy zespół i poprowadzić swój pierwszy projekt?”, to znaczy, że chcesz się dowiedzieć, jak poradzić sobie z zarządzaniem zespołem, ze swoim pierwszym projektem, a może szukasz sposobu na przebranżowienie się.

Krótko o tym, co znajdziesz w e-booku.

  • wiedzę z zakresu zarządzania zespołem
  • fundamenty budowania zespołu,
  • organizacja pracy zespołu,
  • delegowanie zadań i przekazywanie feedbacku,
  • opisy metodyk, metodologii, teorii i koncepcji,
  • przykłady błędów początkującego team lidera.


Wiedzę z zakresu zarządzania projektami: jakie są etapy projektu i jego cele, jaka jest rola project managera, przegląd metodyk zarządzania projektami, czym się różni planowanie tradycyjne od planowania zwinnego, przykłady błędów początkującego project managera,a takżepraktyczny opis przykładów (sukcesów, ale i porażek),rady innych doświadczonych project managerek,długą listę książek, które warto przeczytać na początku swojej drogi związanej z zarządzaniem,oraz dodatkowe bonusowe materiały, które będą Ci pomocne, żeby rozpocząć swoją karierę w zarządzaniu zespołami i projektami.

Zresztą co się będziemy powtarzać – zobacz sam!